Vollara створила пристрій, який спростить життя на Вашій кухні…

refrigerator

Проблема, з якою стикається будь-яка господиня в побуті — це періодичне виникнення неприємного запаху в холодильнику.

Звідки він береться, начебто і чисто там, і невпізнаних зіпсованих продуктів не спостерігається?

На це питання, мабуть, настільки ж важко відповісти, як і на рахунок іншого життя у всесвіті. З часом неприємний запах виникає в будь-якому холодильнику.

Сьогодні ми спробуємо розібратися з тим, як запобігти появі неприємного запаху в холодильнику і, як домогтися того, щоб назавжди забути про цю проблему.

Профілактика.
Новий холодильник — це все-таки річ, де будуть зберігатися продукти харчування, тому не варто відразу після покупки забивати його їстівним. Спочатку його потрібно ретельно вимити і провітрити, щоб заводський запах не змішувався з ароматами овочів, фруктів, м’яса та інших продуктів. Пам’ятайте, що багато продуктів мають властивість вбирати запахи, а ви навряд чи захочете з’їсти бутерброд з ароматом пластику. Для миття внутрішніх і зовнішніх стінок холодильника можна використовувати звичайну теплу воду з содою або миючим засобом. Після того, як холодильник засяяв чистотою, переконайтеся що на стінках не залишилося самого миючого засобу і залиште його провітрюватися на пару годин.

Однак для того щоб неприємний запах взагалі не з’являвся, недостатньо одноразової обробки. Виробники цієї побутової техніки рекомендують щорічно проводити, так зване обслуговування, тобто очищати спеціальний зливний пристрій усередині холодильної камери. Воно має звичай засмічуватися різними крихтами, частинками їжі або, наприклад, сиропом потіклої банки варення. Виконуючи процедуру очищення 1 раз на рік, ви приймаєте заходи з профілактики появи неприємного запаху.

Народні засоби.
Досвідчені господині також чудово застосовують народні способи позбавлення від неприємного запаху у священному сховищи продуктів. Ось деякі з них.

Сода.
У чистий холодильник поставте відкриту ємність з содою і замінюйте кожні три місяці. Вона чудово вбирає в себе всі запахи.

Активоване вугілля.
Подрібненне активоване вугілля, залишене в холодильнику на добу, прибере всі неприємні запахи.

Нашатирний спирт.
Нашатирний спирт можна віднести до розряду «важкої артилерії» в боротьбі з неприємними запахами у холодильнику. Він допомагає навіть тоді, коли холодильник ретельно вимитий, а запах все одно присутній. Натерши внутрішні стінки холодильника і, залишивши його провітрюватися на весь день, ви позбудетеся від сумнівних ароматів.

Сучасні технології.
На допомогу господиням в боротьбі з неприємним запахом в холодильнику йдуть інновації. Компанія Vollara створила унікальний прилад для очищення повітря від неприємних запахів «Refresh», який не просто усуває запахи, але і дезинфікує повітря усередині холодильної камери, запобігаючи виникненню плісняви та бактерій, а також збільшує срох зберігання продуктів.

Очищувач повітря Refresh зручний і простий в експлуатації. Він розрахований на 20 000 годин роботи і не вимагає додаткового обслуговування у вигляді заміни фільтрів очищення.

Встановивши Refresh у своєму холодильнику, можна назавжди забути про проблему неприємного запаху і насолоджуватися свіжою і здоровою їжею!

Про те, де замовити обладнання, див. у розділі Контакти.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий


Thanks: Musictoall