Хто допомагає нам очищати повітря?

Легкие и воздух

Кілька років тому ми дивувалися, коли дізнавалися, що «там» чисту воду купують. У нас вода — чиста, анітрохи не пахне хлоркою текла прямо з крана. Тепер ми вже не замислюючись, дзвонимо у фірми, які займаються доставкою чистої води, або ставимо фільтри на водопровідні крани.

А ось чи замислюємося ми, чим дихаємо? При 16 подихах в хвилину людина здійснює за добу більше 23 тисяч дихальних рухів, причому через легені у нас проходить понад 7 тисяч літрів повітря. Вдихуване повітря відразу вступає в контакт з більш ніж 100 квадратними метрами легеневої тканини і з кров’ю розноситься до всіх органів і тканин. І адже наше дихання — це єдине джерело кисню, який практично весь знаходиться в крові і повністю витрачається протягом декількох хвилин.

Не випадково кажуть «Потрібен як повітря», адже в організмі людини немає «депо», яке зберігало б для нас запаси кисню, і немає ніякого фільтра, який допоміг би нашому організму очистити повітря.

Загальновідомо, що повітря, яке ми вдихаємо в приміщеннях, забруднений тим, що ми видихаємо самі, виділеннями з шкірних і волосяних покривів, виділеннями від будівельних конструкцій, меблів, покриттів, одягу, взуття… Чого тільки в ньому немає! Формальдегід, окис і двоокис вуглецю, формальдегід, бензол, толуол, стирол, ацетон, ртуть, радон.

Ось і виходить, що повітря в наших квартирах дуже далекий від гігієнічних норм і, вдихаючи його, ми доводимо наш організм хронічної гіпоксії з усім «букетом» супутніх їй захворювань.

Тому підтримання чистоти повітря в приміщеннях — одна з головних задач для людини, яка піклується про своє здоров’я.

«ЕкоВоздух» пропонує своїм клієнтам чергову новинку — унікальне устаткування, що дозволяє здійснювати безфільтрове очищення повітря. Ефективність використовуваної в цих приладах технології підтверджена спеціалізованими дослідними інститутами і численними контролюючими органами сотень країн всього світу.

Розробка цих унікальних приладів здійснюється в компанії «ActivTek Environmental» (USA). Вся лінійка повітроочищувачів «ActivTek Environmental» (USA), чудово працює, як окремо, так і в складі систем вентиляції та кондиціонування.

Очищувачі повітря «ActivTek Environmental», (USA) здійснюють екологічну очистку повітря промислових підприємств, житлових приміщень, лікарень і медичних закладів, об’єктів харчування, комерційних приміщень різного призначення.


Для кожного з цих сегментів, «ActivTek Environmental» (USA) продовжує розробляти інноваційні продукти і знаходити нові шляхи для поліпшення екології приміщень. Можна сказати, що «ActivePure activTek»® — це єдина на сьогоднішній день технологія, спрямована на боротьбу з конкретними забрудненнями повітря.

При роботі приладів «ActivePure» ® здійснюється очищення повітря у всьому об’ємі приміщення. Зникають дим, неприємні запахи, знищуються всі відомі патогени. А існуючі системи вентиляції та кондиціонування — це спосіб найкращим чином доставити оброблений чисте повітря в будь-яку точку всередині приміщення. Цікаво те, що «ActivTek» очищає будь-які поверхні, з якими стикається повітря, оброблений очисником повітря: стіни, стеля, меблі, дверні ручки.

Очищувачі повітря «ActivTek» пройшли багаторічні ретельні випробування і ефективність використовуваної технології підтверджена спеціалізованими дослідницькими інститутами і численними контролюючими органами сотень країн всього світу.


Більш детальну інформацію Ви можете знайти тут:

http://ecoair.kiev.ua/activTek.php

З усіх питань придбання та встановлення кліматичної техніки звертайтеся за контактами:

тел. +38 (068) 305-25-48 або +38 (044) 361-89-26

Адреса: Україна, Київська обл., м. Бровари, вул. Осіпова, 62А

Сайт «ЕкоВоздух»: www.ecoair.kiev.ua

Діє гнучка система знижок.

При необхідності можливий виїзд на ваші об’єкти.

МИ РОБИМО КЛІМАТ!


 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий


Thanks: Musictoall