Навчальні заклади

IMG_4739-3

Чисте, свіже повітря для шкіл і дитячих садків.

 

 

 

Батьки, які підтримують повітря в будинку і сам будинок, в чистоті, часто знаходять і відчувають велике розчарування у вирішенні питань якості повітря в дитсадках і школах, куди ходять їхні діти.

Поєднання внутрішніх і зовнішніх забруднювачів повітря можуть поставити під загрозу середовище, в якому навчаються діти і викликати занепокоєння про здоров’я та комфорт дітей і вчителів.

Багато шкіл і дитсадків страждають від низької якості повітря за рахунок поєднання внутрішніх і зовнішніх джерел, що забруднюють повітря.

Найбільш значні внутрішні джерела забруднення повітря в школах і дитсадках виходять від недорогих будівельних матеріалів у класах і групах, а також всюдисущого пилу. Лікарями було помічено, що пил є колосальним джерелом людської інфекції. Мікроби використовують частинки пилу для пересування і контакту. У приміщеннях шкіл і дитсадків присутні дуже багато шкідливих для здоров’я хвороботворних мікроорганізмів і молекул вуглекислого газу з-за високої зайнятості. Особливо гостро проблема з нестачею чистого, свіжого повітря стоїть у дитсадках і школах, які розташовані в промислових районах або розташовані в центральній частині міста.

Екологи підрахували, що щорічно в міське повітря викидається більше мільйона тонн шкідливих хімічних речовин, тобто по 100-150 кг на душу населення. І вся ця «гидота» потрапляє в закриті приміщення, коли ми відкриваємо вікна. Після таких «грязьових ванн» організм середньостатистичного городянина перетворюється на справжній «могильник» небезпечних для здоров’я людей відходів.

У ньому можна виявити не тільки природні алергени (пилкові, грибкові, бактеріальні), але і всю таблицю Менделєєва, що проникає в приміщення через відкриті вікна.

А що тоді говорити про дитячий організм?!

Особливу увагу слід приділити якості повітря, яким дихають діти в класах, концентрація вуглекислого газу (СО2) в повітрі класної кімнати може збільшитися у кілька разів до кінця заняття.

У дітей, які навчаються в класах з високою концентрацією вуглекислого газу, часто спостерігається важке дихання, задишка, сухий кашель і риніт, ці діти мають ослаблену носоглотку.

Зростання концентрації вуглекислого газу (СО2) в приміщенні призводить до виникнення нападів астми у дітей-астматиків. Через підвищення концентрації вуглекислого газу в школах і вищих навчальних закладах збільшується число пропуску уроків учнями за хвороби.

Респіраторні інфекції та астма є основними захворюваннями у таких школах. Підвищена концентрація вуглекислого газу в класі негативно впливає на результати навчання дітей, знижує їх працездатність.

Проблема підвищеної концентрацію вуглекислого газу характерна так само і для дитячих садків, причому найбільш сильно підвищується рівень СО2 в спальнях дитячих садків.

Збільшення кількості вуглекислого газу в повітрі призводить до швидкої втомлюваності дітей в школах і дитячих садах, неуважності уваги, а так само до збільшення кількості респіраторних захворювань. Саме тому респіраторно-легеневі захворювання, є провідною причиною невідвідування дітей дитячих садків і шкіл та їх госпіталізації.

Що можна зробити?!

Якщо Ваша дитина в садочку чи в школі відчуває нездужання, і Ви стурбовані цим, тепер є рішення цього питання: Встановіть очисник повітря FreshAir (АР-3000) або FreshAir Box (USA) в клас або дитячу групу.

Каталог-Vollara-ЭкоВоздух-3Каталог-Vollara-ЭкоВоздух-6

Також для персонального носіння Buddy, або ж електричний обогрівач-очищувач повітря SafeHearth, який ще й економить затрати на електроенергію до 40%.

Каталог-Vollara-ЭкоВоздух-10Каталог-Vollara-ЭкоВоздух-12

Проблема вирішується на 100%, особливо для школярів молодших класів, які навчаються, перебуваючи в одному кабінеті (класі).

Купівля приладів FreshAir (АР-3000) або FreshAir Box для одного класу або групи по силам навіть одного з батьків, не кажучи про те, що можна об’єднати кошти всіх батьків.

Вкладення у FreshAir або FreshAir Box вигідні не тільки тим, що Ваша дитина не хворіє (що само по собі вже не мало), але і економічно вигідні (коли хворіє дитина, одному з батьків треба брати лікарняний, купувати дорогі ліки, самі підрахуйте свої витрати).

Важче зі школярами середніх або старших класів, які переміщуються з класу в клас. Тут оптимальне рішення було б впровадження систем по очищенню повітря в системи припливної вентиляції, але часто і вентиляція теж відсутня.

Тому залишається той самий варіант, обладнання кожного класу системами FreshAir (АР-3000) або FreshAir Box.

У багатьох шкіл і дитсадків є спонсори, меценати, які готові допомагати у вирішенні їх проблем.

А що може бути більш актуальною проблемою, ніж здоров’я всіх і кожного школяра?!

Очищувачі повітря від компанії Vollara ефективні, безпечні та не вимагають монтажу.

Вони безфільтрові і прості в обслуговуванні.

Вони не фільтрують повітря, а створюють в приміщеннях природні компоненти, які очищають повітря і поверхні предметів від будь-яких видів забруднення, що є моделюванням природного очищення повітря.

Для чого потрібні прилади Fresh Air ( АР-3000) або Fresh Air Box в школах і дитячих садах?

 • Для відновлення природного іонного балансу (роблячи повітря живим) так необхідного людині і створення сприятливого середовища перебування в закритому приміщенні;
 • Для комплексного, об’ємного очищення повітря і поверхонь всередині приміщень від усіх існуючих видів забруднень;
 • Для видалення будь-яких неприємних запахів;
 • Для профілактики вірусних інфекційних захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом — віруси грипу, ангіна, пневмонія, туберкульоз;
 • Для оздоровлення імунної системи людини;
 • Для підтримки здорового, активного способу життя;
 • Для зниження втоми, апатії, депресії та ін.

Доведено, що наявність у повітрі негативних іонів у шкільних класах в кількості від 3000 до 5000 іонів/см3 сприяє збільшенню швидкості зорових і слухових реакцій, підвищенню розумової і фізичної працездатності.

На сьогоднішній день в закритих приміщеннях, концентрація негативних іонів не перевищує 50-100 іонів/см3.

Таке повітря називається деіонізованим, і завдає непоправної шкоди здоров’ю людини.

А СанПіН наказує утримання не нижче 600 негативних іонів/см3.

Оптимальний рівень 3000-5000 іонів/см3, а насправді:

 • Повітря міських квартир 50-100 іонів/см3;
 • Повітря міських вулиць 100-500 іонів/см3;
 • Лісове і морське повітря 1000-5000 іонів/см3;
 • Повітря гірських курортів 5000-10000 іонів/см3;
 • Повітря біля водоспаду 10000-50000 іонів/см3;
 • Повітря після грози 50000-1000000 іонів/см3.

Тому іонізація повітря в закритих приміщеннях вкрай необхідна.

Деіонізіроване повітря — це мертве, задушливе, сперте повітря, в якому немає «вітамінів повітря» — легких негативних аероіонів, які за визначенням не «живуть» в замкнутих просторах.

Ось найбільш поширені наслідки деіонізованого повітря: алергія, бронхіальна астма, головні болі, серцева недостатність, часті простудні та інфекційні захворювання, легеневі інфекції, інтоксикація, розлади нервової системи, подразнення слизової оболонки очей і носоглотки, хронічна втома і нездужання, депресія, апатія, повне ослаблення імунної системи, загальмований розвиток дітей.

Якщо Ви дбайливий батько зверніть увагу адміністрації дитсадка або школи на необхідність вирішення проблем з якістю повітря в конкретному класі і у всій школі чи дитячому садку, і Ви зробите велику послугу, не тільки власної дитини, але і для інших дітей та їх педагогів.

Зі свого боку пропоную директорам шкіл та дитсадків міста Бровари та Київського регіону провести безкоштовне 3-х денне тестування очищувача повітря Fresh Air без всяких зобов’язань.

Для більш докладної інформації про прилади, готовий зустрітися в зручний для Вас час.

З повагою, Володимир СахноРегіональний представник
компанії «activTek» і «Vollara»
в м. Бровари та Київської обл.
(068) 305-25-48
(044) 361-89-26
info@ecoair.kiev.ua
www.ecoair.kiev.ua
(працюємо по всій Україні)

Дивитися та скачати повний каталог продукції Vollara (США): http://ecoair.kiev.ua/katalog-vollara.php

Дивитися та скачати повний каталог продукції activTek (США): http://ecoair.kiev.ua/katalog-activtek.php

Прайс: http://ecoair.kiev.ua/katalogi-prays-list.php

 Завантажити комерційну пропозицію (формат PDF) (формат WORD)


 

Діє гнучка система знижок.

Партнерська програма — винагорода за рекомендацією продукції

Інтернет магазину www.ecoair.kiev.ua


Декілька відгуків

Приватний дитячий садок «Декарт»

Detskij sad Dekart Harkov

Приватний дитячий садок «Декарт»

Detskij sad Dekart g Harkov

Дитячий садок №215 м. Ярославль (Росія)

otzivds215

Більше відгуків дивіться на сайті за посиланням http://www.ecoair.kiev.ua/Responses.php

Технології

Каталог-Vollara-ЭкоВоздух-17Каталог-Vollara-ЭкоВоздух-18Каталог-Vollara-ЭкоВоздух-19Каталог-Vollara-ЭкоВоздух-20


Місія компанії «activTek» і «Vollara».

Забезпечити абсолютне рішення проблем з якістю повітря в комерційних і житлових приміщень, як в рамках нового будівництва, так і для розширення, реконструкції або технічного переозброєння діючих об’єктів, так і окремо від будівництва.

* «Vollara» (колишня «EcoQuest International») та «ActivTek» об’єднані в компанію «DBG Group Investments LLC». Ця компанія, в свою чергу, входить у холдинг «Aerus LLC» (раніше «Electrolux»), дуже потужна і відома компанія на території Північної Америки, з річним оборотом понад 300 млн. доларів. З 1-го лютого 2010 року компанія «EcoQuest International» провела ребрендінг торгової марки і просувається під брендом «Vollara». Під цим брендом, об’єднані раніше розділені компанії: «EcoQuest International» (очищувачі повітря для будинку), «EcoTrust Energy» (енергозбереження), «Heartland» (Бади). Маркетинговий хід дозволяє зосередити зусилля по створенню лояльності до продукції та впізнаваності бренду.

Шановні покупці продукції Vollara.

Будьте обережні при купівлі систем очищення, щоб не стати жертвами придбання неякісного товару, зробленого в Китаї. Підробки можуть залучити Вас низькою ціною в порівнянні з оригінальними системами від компанії Vollara і ActivTek (виробництва США), але при цьому в разі виникнення проблем, вирішувати їх доведеться тільки Вам. Наші ціни являються спражніми і відповідають дійсності встановлені статутом Vollara і Activtek.

Наша компанія є регіональним представником компаніі Auerus (експ./імп.), яка в свою чергу представляє в Україні та СНГ торгові марки Vollara і activTek в м.Бровари Київської області, та ми здійснюємо поставки прямо з США по всій території України та країн СНД. Тому, за якість, надійність та коректну роботу відповідаємо, так як кожен прилад має серійний номер, що підтверджує його виробництво в країні-виробнику, а не підроблений товар низької якості.

 

(068) 305-25-48      (044) 361-89-26

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Thanks: Ruliz